28.7 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Me iOS 17.5, fotografitë e fshira ndër vite po rikthehen në telefonin tuaj

- Advertisement -

Që nga përditësimi i fundit, disa përdorues të Apple kanë vënë re se fotot që supozohej të fshiheshin përgjithmonë janë rishfaqur papritur.

- Advertisement -

Në rastin më të keq, këto mund të jenë foto që nuk dëshironi t’i shihni më. Përdoruesit gjithashtu raportuan në Platformën X se e njëjta gjë u ndodhi atyre.

Artikulli

- Advertisement -

Me iOS 17.5 fotografitë e fshirat qëndrojnë për 30 ditë në iCloud dhe në rast se nuk i ruani përsëri ato zhduken përgjithmonë.

Apple nuk ka komentuar ende për gabimin në fjalë dhe se është në kërkim të informacioneve të sakta.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -