29.2 C
Pristina
Thursday, July 18, 2024

Habit Olsi Jazexhi: 28 Nentori për mua është ditë zie. Shqipëria nuk u krijua në atë ditë – Ja si reagon moderatori

- Advertisement -

Këtë të diele në emisionin më të ndjekur në vend, Kojshia Show, mysafirë ishin historiani Olsi Jazexhi, historiani Nuri Bexheti si dhe Enver Çoçaj nga levizja e Deçanit për Braktisjen e Fesë Islame.

- Advertisement -

Historiani Olsi Jazexhi, në këtë emision bëri disa deklarata befasuese. Ai tha se Shqipëria nuk u krijua me atë datë.

Deklaratën e plotë të tij e gjeni në emisionin më poshtë nga minuta 08:00.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -