22.7 C
Pristina
Wednesday, July 24, 2024

Valon Syla “degjeneron” Përparim Ramën përmes një imitimi

- Advertisement -

Gazetari kosovar, Valon Syla, ka publikuar një video storie në profilin e tij në ‘facebook’ ku ka thumbuar kreun e Prishtinës, Perparim Ramën, pasi ky i fundit ka thënë që s’është pjesë e LDK-së por që është vetëm bashkëpunëtor i ngushtë i partisë që drejton Abdixhiku.

- Advertisement -

Syla në imitimin e tij ka ironizuar me këtë deklaratë të kryetarit të Prishtinës, duke përmendur edhe premtimin e Ramës për adaptimin e qenve endacakë dhe gjithashtu duke rikujtuar edhe një shaka të Ramës me një asamblist të Vetëvendosjes.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -