23.7 C
Pristina
E enjte, 8 Qershor, 2023

Rroga që do ta ëndërronte gjithkush, nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

- Advertisement -

Të rekomanduara

Mbreme ishte nje Prime mjaft interesant i Big Brother Vip Albania, se pari Luiz Ejlli banori i preferuar i publikut qysh tash e kater muaj eshte zgjedhur finalisti i pare ku eshte pse ishte thuajse e ditur qe po zgjedhej ai, eshte gezuar ai vete dhe te gjithe ata qe e perkrahen.

Por, duke qene se Luizi pretendon te fitoj cmimin e madh e ka pyetur mbreme se sa ka shkuar cmmi sepse nga 100 mije euro ka rene me poshte per shkak te thyerjes se rregullave nga banoret vazhdimisht.

Por, moderatorja Arbana Osmani dha nje pergjigje interesante pasi nuk e dinte sa ka shkuar cmimi “Mezi po mbaj lekët e mia,”, u shpreh moderatorja derisa tha se do te pyes dhe me pas do i njoftoj ata se sa ka shkuar deri me tani cmimi per fitoren.

- Advertisement -

Rreth dy vite më parë, në vendin tonë ndodhi skandali me publikimin e pagave të shqiptarëve dhe siç pritej emrat më të kërkuar ishin ato të personazheve VIP.

Arbana Osmani rezultonte si moderatorja më e paguar me pagën 8 mijë e 100 euro në muaj.

Kjo flitej para se të niste “Big Brother VIP”, i cili rezultoi një sukses i padsikutueshëm dhe rrjedhimisht edhe rroga e moderatores duhet të jetë rritur ndjeshëm.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

LDK-ja i del në mbrojtje Kurtit, godet Edi Ramën për Asociacionin!

Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi i ka dal në mbrojtje Qeverisë Kurti. Bëhet fjalë...

Më shumë