30.3 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

Rroga që do ta ëndërronte gjithkush, nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

- Advertisement -

Mbreme ishte nje Prime mjaft interesant i Big Brother Vip Albania, se pari Luiz Ejlli banori i preferuar i publikut qysh tash e kater muaj eshte zgjedhur finalisti i pare ku eshte pse ishte thuajse e ditur qe po zgjedhej ai, eshte gezuar ai vete dhe te gjithe ata qe e perkrahen.

Por, duke qene se Luizi pretendon te fitoj cmimin e madh e ka pyetur mbreme se sa ka shkuar cmmi sepse nga 100 mije euro ka rene me poshte per shkak te thyerjes se rregullave nga banoret vazhdimisht.

- Advertisement -

Por, moderatorja Arbana Osmani dha nje pergjigje interesante pasi nuk e dinte sa ka shkuar cmimi “Mezi po mbaj lekët e mia,”, u shpreh moderatorja derisa tha se do te pyes dhe me pas do i njoftoj ata se sa ka shkuar deri me tani cmimi per fitoren.

Rreth dy vite më parë, në vendin tonë ndodhi skandali me publikimin e pagave të shqiptarëve dhe siç pritej emrat më të kërkuar ishin ato të personazheve VIP.

- Advertisement -

Arbana Osmani rezultonte si moderatorja më e paguar me pagën 8 mijë e 100 euro në muaj.

Kjo flitej para se të niste “Big Brother VIP”, i cili rezultoi një sukses i padsikutueshëm dhe rrjedhimisht edhe rroga e moderatores duhet të jetë rritur ndjeshëm.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -