13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

XhuIi: Luizi dhe Efi po më kopjojnë!

- Advertisement -

Të rekomanduara

Finalistja e Big Brother VIP Kosova, Juliana ka pasur disa thumba së fundmi.

Ata kanë qenë të drejtuar kundrejt Efit, finalistes së Big Brother VIP Albania.

- Advertisement -

Juli ka postuar një kolazh fotosh që tregojnë stilin identik të flokëve që Efi pati mbrëmë në spektakël me atë që bukuroshja kishte në prime-n festiv të 17 shkurtit.

‘Luizi inspirohet me lojë të Xhulit dhe Efi sot qenka bërë kopje e Xhulit. Jeni të mirëseardhur o shqiptari’, thuhet në postimin e bërë nga Juliana.

Finalistja e Big Brother VIP Kosova që ishte njëherësh edhe femra më e votuar në sezonin e parë në këtë periudhë pas daljes është treguar shumë aktive në intervista, projekte e punë që duket se do e mbajnë shumë më shumë në Kosovë e Shqipëri sesa në Britani të Madhe. 

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë