16.1 C
Pristina
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Xhaka lanson një “bombë” në Serbi, realizon nga distanca kundër Bjellorusisë

- Advertisement -

Të rekomanduara

Zvicra e ka shënuar edhe golin e katërt për rezultatin 0:4 kundër Bjellorusisë.

Autor i golit për “helvetikët” është mesfushori shqiptar, Granit Xhaka i cii ka shënuar në minutën e 62-të, shkruan lajmi.net.

- Advertisement -

Bjellorusia dhe Zvicra janë në Grupin I së bashku me Kosovën.

VIDEO

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Shqetësuese shmangia nga përpjekjet për stabilitet

Gjenerali amerikan Daniel Hokanson, Shef i Byrosë së Gardës kombëtare dhe anëtar i Shefave të Shtabit të përbashkët...

Më shumë