-1.1 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 16:29

Granit Xhaka

- Advertisement -

Natë e paharrueshme për Arsenalin dhe Xhakën, media angleze me fjalë të mëdha për kosovarin

Arsenali dhe Granit Xhaka realizuan një nga paraqitjet më të mira pas një kohe të gjatë teksa gjunjëzuan Mançester Junajtid në shtëpi me fitoren...

Xhaka i shpëton largimit nga Arsenali, falë trajnerit të ri i cili e adhuron shqiptarin

Me sa shihet Granit Xhaka, megjithatë, do ta ketë një të ardhme afatgjate në Arsenal, duke qenë se trajneri i ri i klubit londinez,...

E papritura nga Granit Xhaka

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka ka vendosur të mos paraqitet në ndeshjen e ardhshme të Arsenalit në kuadër të Premier Ligës, që do ta zhvillojë...

Xhaka theu zemrat e tifozëve të Arsenalit pas letrës së publikuar – Kjo është kërkesa për Emeryn

Granit Xhaka mbrëmë për herë të parë reagoi për gjestin që e kishte bërë fundjavën që shkoi kundër Crystal Palace Mesfushorin nga Prishtina e kishin...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -