30.3 C
Pristina
Wednesday, June 12, 2024

U nxor nga rrënojat, lumturia e këtij vogëlushi nuk ka çmim! Luan me ekipin e shpëtimit

- Advertisement -

Në Siri një grup vullnetarësh ka nxjerrë të gjallë një fëmijë të vogël dhe kanë publikuar një video emocionuese.

I vogli buzëqesh menjëherë pasi nxirret nga gërmadhat dhe fillon të luajë me ekipin e shpëtimit që nuk i kursen brohoritjet dhe përqafimet.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -