19.7 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Tim Shkupi: Jam mbush “eksploziv” po du me shku ne Xhehnet të Shfqet Krasniqit e Irfan Salihut, se atje ka hyria- Shikoni reagimin e Nexhmedin Spahiut

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë të ftuar ishin analisti Nexhmedin Spahiu dhe Musa Lamallari, i njohur si Tim Shkupi, të cilët diskutuan për temën se a ka islamofobi në Kosovë.

Tim Shkupi, me të filluar emisioni, bëri një deklaratë ku thumboi imamët Shefqet Krasniqin dhe Irfan Salihun, ku tha se dëshiron të shkojë në “xhenet” të këtyre dy të fundit, sepse siç thotë ai, atje ka hyrija.

Ndiqeni minutën e 29:00 të emisionit për ta dëgjuar këtë deklaratë.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë