-3.7 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 01:08

Xherdan Shaqiri

- Advertisement -

Mediet serbe i kapen Xherdan Shaqirit për blerjen e Lamborghinit

Futbollisti i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri e posedon një koleksion të shkëlqyer me makina luksoze, dhe gjithçka filloi kur ai nisi të luante për Bayern...

Shaqiri ishte në lidhje me këngëtaren kosovare për më shumë se 1 vit, zbulohet arsyeja e ndarjes

“Xherdan Shaqiri me pushime në jahtin luksoz, i rrethuar nga femra seksi” ishte kryetitulli i portaleve, aq më tepër që kjo arratisje e tij...

Klopp tregon arsyen e mungesës së Shaqirit

Njeriu i harruar i Liverpoolit, Xherdan Shaqiri, nuk do të jetë në dispozicion të trajnerit, Jurgen Klopp, për derbin e “Merseyside” këtë të diele. Dhe...

Klopp i kërkon Shaqirit të këndojë shqip, shikoni çka ndodh (VIDEO)

Diçka e veçantë ka ndodhur ditën e djeshme te skuadrën e Liverpoolit, pikërisht për shkak të ditëlindjes së talentit Harvej Eliot, i cili festoi...

Liverpooli merr këtë vendim për Xherdan Shaqirin

Liverpooli thuhet se ka shumë dëshirë ta lëshojë sulmuesi shqiptar, Xherdan Shaqirin, në huazim sezonin e ardhshëm. Sipas mediumit italian Calciomercato.com, Roma mund të jetë...

Klopp jep lajm të keq për Shaqirin: S’është kthyer ende në stërvitje

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka bërë të ditur se Xherdan Shaqiri nuk do të luajë këtë fundjavë në ndeshjen e Premierligës kundër Norwich...

Liverpooli i refuzon dy oferta për Shaqirin

Liverpooli i ka refuzuar dy oferta për ta huazuar Xherdan Shaqirin nga Roma dhe Sevilla, pasi që trajneri Jurgen Klopp është i bindur në...

Pasi dështoi me Politano-n, Roma vihet kërkon lojtar shqiptar

Shkëmbimi mes Politanos të Interit dhe Spinazolas të Romës me shumë gjasë ka dështuar. Mirëpo klubi romak, menjëherë ka nisur të interesohet për lojtarë tjerë,...

Shaqirin e kërkon Roma, Liverpooli përgjigjet

Liverpooli e ka refuzuar ofertën e Romës për ta transferuar në formë huazimi Xherdan Shaqirin gjatë afatit kalimtar të janarit, sipas gazetarit të famshëm...

Klopp tregon se pse po zgjatë kaq shumë rikthimi i Shaqirit

Jurgen Klopp është shfaqur në një konferencë për media para ndeshjes që skuadra e tij do ta luajë këtë fundjavë kundër Tottenhamit Xherdan Shaqiri është...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -