-4.2 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 15:09

Vjosa Osmani

- Advertisement -

A kthehet Vjosa Osmani në LDK, nëse largohet kryesia?

Ushtruesja e detyrës së Presidentit, Vjosa Osmani ka thënë se nuk pret që të ketë ndryshime të kryesisë së LDK-së, pasi është pyetur nëse...

Edhe një anëtar i kryesisë së LDK-së i bashkohet Vjosa Osmanit

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli ka njoftuar se anëtari i kryesisë së LDK-së në Prizren, Arsim Berisha i është bashkuar listës...

Milazim Krasniqi tregon se ku e mori Vjosa Osmani sloganin ‘GUXO’

Profesori universitar, Milazim Krasniqi, ka thënë se fushata zgjedhore është duke bërë si orë letrare, teksa ka sqaruar se ku po i marrin sloganet...

Isa Mustafa ka një porosi për Vjosa Osmanin para zgjedhjeve

Mustafa: Vjosës i uroj suksese në zgjedhje, LDK s’hyn në koalicion me asnjë nga partitë e mëdha Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa...

Komandantja Supreme e vë në gjendje gatishmërie FSK-në për të ndihmuar në Kroaci

Vjosa Osmani, si ushtruese e detyrës së Presidentit të Kosovës i ka shkruar Presidentit të Kroacisë, Zoran Milanoviq pas tërmetit që goditi këtë shtet. Përmes...

Konspiracionisti shqiptar: Albin Kurti e Vjosa Osmani kontrollohen nga Illuminati

Sipas Alfred Cakos, Albin Kurti dhe Vjosa Osmani kontrollohen nga Iluminati. Në një emision televiziv konspiracionisti komentoi vendimin e Gjykatës Kushtetuese për rrëzimin e...

kabineti i Vjosa Osmanit i reagon Isa Mustafës: Ka kaluar koha kur mendimi i tij ka pasur vlerë

Ushtruesja e detyrës së Presidentes së vendit, Vjosa Osmani, sot publikoi pamje të ambientit të Presidencës ku flamuri dardan shihej ndërsa valvitej mes atij...

Pas shpërndarjes së Kuvendit, Vjosa Osmani nuk mund të jetë presidente: Kush pritet që ta marr këtë pozitë?

Kosova pritet që në fillim të vitit 2021 të shkojë në zgjedhje të parakohshme, kjo pas vendimit të mbrëmshëm të Gjykatës Kushtetuese për ta...

Fatmir Rexhepi tregon nëse do t’i bashkohet Vjosa Osmanit në partinë e re

Ditë më pare mediet raportuan se Fatmir Rexhepi do t’i bashkohet Vjosa Osmanit në listën e re që pritet ta krijojë, me të cilën...

Po rrejnë!

Nga Kimete Berisha Po rrejnë! Janë çu peshë kori i korbave, gazetarët e shitur, të dështuar, të harxhuar dhe të pa karakter të Shqipërisë dhe të...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -