-0.7 C
Pristina
15 Janar, 2021 - 14:55

Rexhep Selimi

- Advertisement -

Çka do të vendoset sot për Thaçin dhe të tjerët? Flet avokati

Avokati Mahmut Halimi është shprehur se në seancën e sotme në Hagë ndaj krerëve të UÇK-së, do të diskutohet çështja e paraburgimit, masat e...

Klinaku: Po flitet se ka bastisje edhe te shtëpia e Rexhep Selimit e Daut Haradinajt

Sekretari i Organizatës së veteranëve, Faton Klinaku ka thënë se ka informacione se janë duke bërë bastisje edhe në shtëpinë e deputetit të LVV-së,...

Selimi i drejtohet Hotit: A po e dini pse po shkoni në bisedime me Vuçiqin?

Shefi i Grupit parlamentar i LVV Rexhep Selimi, në seancën e sotme në Kuvend i ka drejtuar disa pyetje kryeministrit Avdullah Hoti. Rexhep Selimi ka...

Rexhep Selimi e bën të qartë: Thaçi nuk duhet ta anashkalojë nenin 82.2 të Kushtetutës

Shefi i deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, e ka bërë të qartë se ata janë të vendosur që të respektohet neni 82.2 e...

Kurti nuk e përmendi asnjëherë UÇK-në në fjalimin e tij në kuvend, Rexhep Selimi ia dhuron një flamur

Deputeti i Vetëvendosjes, Rexhep Selimi sot ka vizituar kryeministrin, Albin Kurti. Derisa, Albin Kurti nuk e përmendi asnjëherë UÇK-në në fjalimin e tij në kuvend...

Vjen reagimi i Gani Gecit pasi që Rexhep Selimi tha se Hashim Thaçi e ka shkrujtur Komunikatën 59

Ish-komandati UÇK-së njeherësh, ish-ministër i Punëve të Brendshme në qeverinë në ekzil të udhëhequr nga Bujar Bukoshi ka folur mbi luftën e UÇK-së dhe...

Haziri ka një porosi për Rexhep Selimin!

Sipas rezultateve te KQZ-zë, dy partitë e para në zgjedhjet e 6 tetorit dolën të jenë Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës. Mirëpo, sipas...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -