4 C
Pristina
24 Janar, 2021 - 06:43

Enver Sekiraqa

- Advertisement -

Enver Sekiraqa tregon se cilës parti i ka ndihmuar dhe cili politikan i kërkoi atij 1 milionë euro për fushatë

Enver Sekiraqa, i cili është dënuar me 30 vjet burgim për 30 vjet burgim për veprën penale shtytje në vrasjen e ish-policit Triumf Riza,...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -