-3.7 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 00:45

Arianit Koci

- Advertisement -

Koci: Ta lëmë Prokurorinë të qetë, çdo sulm ndaj saj i kushton Thaçit e Veselit

Pas ngritjes ë aktakuzës ndaj presidentit Hashim Thaçit dhe kreut të PDK-së Kadri Veselit, avokati Arianit Koci thotë që të lëmë Prokurorinë të qetë...

Avokati Koci: Albin Kurti e ka shtetin në dorë

Avokati i njohur Arianit Koci ka komentuar situatën e fundit politike në Kosovë, pasi mbrëmë ka rënë Qeveria “Kurti”. Pavarësisht kësaj Koci beson që lideri...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -