9.5C
Pristina
3 Mars, 2021 - 13:09

Agim Bahtiri

- Advertisement -

Personi që shkaktoi lncident në tubimin e VV-së, shkon në zyrën e Bahtirit dhe i kërkon falje

Berat Pllana, personi që shkaktoi lncident në tubimin e VV-së në Tavnik, ka shkuar sot në zyrën e kryetarit Agim Bahtiri dhe i ka...

Ferati ia kthen Bahtirit: Bleve 30 mijë kondoma me para të buxhetit komunal

Ish-kandidati për kryetar të Mitrovicës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Fehmi Ferati, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, i është kundërpërgjigjur...

Agim Bahtiri kundër Gjendjes së Jashtëzakonshme veç pse dikur e kishte propozuar Thaçi

Kryetarët e komunave të Kosovës sot kanë diskutuar për mundësinë e shpalljes së Gjendjes së Jashtëzakonshme. Kundër këtij propozimi në mbledhje ka dalë kryetari i...

Agim Bahtiri humb kontrollin: Bërtet dhe grushton tavolinën

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, nuk ka mundur ta ruaj qetësinë kur iu përmenden shkeljet e gjetura nga Auditori i Përgjithshëm sot gjatë seancë...

Agim Bahtiri: Thaçi do ta rrëzojë qeverinë Hoti, sapo t’i arrijë marrëveshjet me Serbinë

Kryetari i Komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, e ka kritikuar qeverinë Hoti se e ka marrë pushtetin në mënyrë të padrejtë. Ai ka thënë se...

Bahtiri: Betohem në kokat e nipave dhe mbesave, Thaçi më ka treguar planin e ndarjes

Kryetari i Komunës së Mitrovicës Agim Bahtiri thotë se presidenti i Kosovës Hashim Thaçi më 2008 i kishte shpjeguar atij planin për ndarjen e...

Bahtiri: Nëse kandidoj prapë, zgjedhjet kryhen pa filluar

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri, pas koalicionit LDK-AKR-PD në komunën që e drejton, është shprehur i bindur se do të fitoj përsëri...

Vetëvendosje distancohet nga deklaratat e Agim Bahtirit për vëllavrasje në Kosovë

Kreu i Mitrovicës, Agim Bahtiri që në zgjedhjet e fundit parlamentare iu bashkua Vetëvendosje ka kërcënuar sot me vëllavrasje në vend, në rast se...

Paralajmërimi i Agim Bahtirit: Nëse nuk Thaçi nuk i shpall zgjedhjet, mund të ketë vëllavrasje

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka thënë se në rast se formohet një qeveri e re pa shkuarje në zgjedhje do të ketë vëllavrasje. Ai...

Agim Bahtiri betonon pozicionin e VV’së, s’ka dorëheqje të Konjufcës

Kryetari i Mitrovicës së Jugut, Agim Bahtiri ka thënë se Glauk Konjufca nuk mund të shkarkohet. Bahtiri përmes Facebook-ut ka postuar një fotografi me Kryetarin...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -