4.2C
Pristina
5 Mars, 2021 - 11:04

Adelina Ismaili

- Advertisement -

E zhveshur në jakuzi, Adelina poston foto nga ditëlindja e 41-të

Një ndër këngëtaret, e cila pëlqehet shumë nga të gjitha moshat, festoi dje ditëlindjen. Bëhet fjalë për divën shqiptare Adelina Ismailin, e cila me datën...

Arif Vladi i përgjigjet sërish Adelina Ismailit: Kur unë i këndoja UÇK-së, ti argëtoheshe me muzikë serbe

Ka vazhduar edhe në mbrëmje debati në disancë mes këngëtarit, Arif Vladi dhe Adelina Ismailit. Vladi një këngëtar i madh nga Shqipëria është ndjerë i...

Motrat Ismaili artiste të vërteta për ‘Halloween’

Halloween vitet e fundit po festohet edhe në Kosovë, ndërsa në botë kjo festë kthehet në garë midis VIP-ave për kostumin më të bukur,...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -