8.1 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Syla: O populli i Albin Kurtit, a ju dolën rrogat?

- Advertisement -

Analisti dhe gazetari i njohur, Valon Syla ka reaguar pas daljes së pagave në sektorin publik me koeficient të ri.

- Advertisement -

Syla përmes një postimi në rrjetin social, Facebook, i ka parashtruar një pyetje siç thotë ai “popullit të Albinit”.

Syla ka pyetur “o populli i Albin Kurtit a ju dolën rrogat?”

- Advertisement -

“O populli i Albin Kurtit a ju dolën rrogat? Mire boll.

20 deri në 40 euro ma pak, varet kush. Me rëndësi ata në Veri, ka dy rroga i marrin.” – ka shkruar Syla.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -