19 C
Pristina
Wednesday, June 19, 2024

SuImohet opinionistja e BBVA, ndërhyn policia

- Advertisement -

Një ditë pasi sulmoi Luizin dhe Kiarën, Zhaklin Lekatari ka rënë pre e një suImi, mesa duket nga fansat e banorëve, të cilët i kanë thyer xhamat e makinës.

Siç shihet dhe nga fotot, Lekatari është shfaqur e prekur nga ajo që i ka ndodhur, ndërsa pranë saj qëndron një mikeshë që e ngushëllon.

- Advertisement -

Në vendngjarje kanë mbërritur dhe forca policie, ndërkohë që ende nuk ka një njoftim në lidhje me autorët.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -