19.7 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

SuImohet opinionistja e BBVA, ndërhyn policia

- Advertisement -

Të rekomanduara

Një ditë pasi sulmoi Luizin dhe Kiarën, Zhaklin Lekatari ka rënë pre e një suImi, mesa duket nga fansat e banorëve, të cilët i kanë thyer xhamat e makinës.

Siç shihet dhe nga fotot, Lekatari është shfaqur e prekur nga ajo që i ka ndodhur, ndërsa pranë saj qëndron një mikeshë që e ngushëllon.

Në vendngjarje kanë mbërritur dhe forca policie, ndërkohë që ende nuk ka një njoftim në lidhje me autorët.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë