13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Rita Ora shkëlqen në Met Gala 2023

- Advertisement -

Të rekomanduara

Rita Ora dukej mahnitëse me një fustan të zi, me një bisht të madh dramatik, teksa mbërriti në ngjarjen më të madhe të vitit në industrinë e modës, Met Gala 2023, në Muzeun Metropolitan në New York City, të hënën në mbrëmje.

Këngëtarja shqiptaro-britanike, 32 vjeçe, ishte e veshur me një fustan të zi të tejdukshëm, i cili theksonte çdo centimetër të figurës së saj mahnitëse trupore.

Rita, e cila njihet për pamjen e saj të guximshme, bëri që vëmendja e gjithë të pranishmëve të kthehet nga ajo me fustanin e punuar nga Prabal Gurung.

- Advertisement -

Fustani I saj kishte një dantellë me lule të vendosura në mënyrë perfekte, ndërsa bishti i tij rridhte me sa duket disa metra pas Ritës dhe poshtë shkallëve ikonike të Muzeut Metropolitan.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë