13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Nexhmedin Spahiu: O Tim Shkupi me ty nuk vi as në Xhehnet, ai ia kthen: O hajde se atje i kem nga 70 hyrija

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë të ftuar ishin analisti Nexhmedin Spahiu dhe Musa Lamallari, i njohur si Tim Shkupi, të cilët diskutuan për temën se a ka islamofobi në Kosovë.

Analusti Nexhmedin Spahiu tha se nuk pajtohet me atë që thotë Tim Shkupi, madje shton se as në Xhenet nuk dëshiron të shkojë me të.

Ndiqeni minutën e 59:00 për ta dëgjuar deklaratën e plotë të Spahiut.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë