23.4 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Morena Taraku në Dubai e bën “punën” që nuk do na shkonte në mendje

- Advertisement -

Të rekomanduara

Këngëtarja ka postuar një video në Tik Tok.

Morena Taraku, shihet duke blerë pije energjike, shkruan “Kosovarja”.

- Advertisement -

Në video, ajo është shfaqur nga marketi teksa zgjedh disa prej pijeve.

Kjo gjë paksa e çuditshme për faktin se Morena, njihet për jetën luksoze dhe sigurisht se për pije dhe ushqim viziton restaurantet më luksoze.

Na befasoi, apo jo?

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Sami Lushtaku: Ishalla s’ka nevojë me shku në Mitrovicë për Iuftë, por jam i gatshëm çdo herë

Nënkryetari i komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku e ka kritikuar qasjen e kryeministrit, Albin Kurti për situatën në veri...

Më shumë