23.4 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Mësohet arsyeja e ndarjes së Vivit dhe Getinjos

- Advertisement -

Të rekomanduara

Çifti i cili u bashkuan në Big Brother VIP Kosova, Vivien dhe Getinjo duket se gjatë javës që po e lëmë pas, i kanë ndarë përfundimisht rrugët.

Burimet e Prive kanë mësuar se arsye të ndarjes u bënë debatet e vazhdueshme me njëri-tjetrit, përcjell Klankosova.tv.

- Advertisement -

Bëhet e ditur se një prej debateve më kulminante ka ndodhur në Zvicër, të nesërmen e ditëlindjes, atje ku Vivien shkojë për ta festuar 30-vjetorin krahë personit të zemrës.

Gjithashtu, është bërë e ditur se tashmë ajo është kthyer në Tiranë, ndërsa Getinjo ka vazhduar të qëndrojë në Zvicër.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë