19.7 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

Kiara ka mohuar punën e parë? Dalin fotot që nxjerrin zbuluar ish-banoren e “BBVA”

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kiara Tito duket se fillimet e saj në televizion nuk i ka patur në Select, Top Channel siç edhe është shprehur.

Fillimet e saj i ka pasur si velinë e emisionit “Ca thu?” Të Gent Zenelaj dhe Saimir Kodrës në Agon Channel.

- Advertisement -

Së fundmi në rrjet po qarkullojnë materiale, ku Kiara ka qenë velinë dhe në moshë duket mjaft e vog?l. Gjithësesi Kiara nuk ka folur asnjëherë për këtë temë.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë