13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Ia montuan një video, reagon Mihrije Braha: Ka me ju gjet kush jeni

- Advertisement -

Të rekomanduara

Mihrije Braha ditë më parë ka qenë temë diskutimi për shkak të një video ku ajo pretendohej se ishte në krahët e një mashkulli muskuloz.

Por, tani, përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka reaguar, duke thënë se kjo është një montazhë e shëmtuar, e dikujt që ka menduar ta fyejë atë dhe familjen e saj.

- Advertisement -

Ky reagim, nuk mbaron me kaq.

Këngëtarja paralajmëroi padi për shpërndarësit e kësaj video, duke thënë se bashkë me organet kompetente, do i gjejnë ata që po luajnë me emrin e saj.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë