13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Hoxhë Tim Shkupi: Hoxhallarët që ju i njihni janë ‘kurvana’, ata bashkë me mua kanë nga mbas femrave në Kajro!

- Advertisement -

Të rekomanduara

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë të ftuar ishin analisti Nexhmedin Spahiu dhe Musa Lamallari, i njohur si Tim Shkupi, të cilët diskutuan për temën se a ka islamofobi në Kosovë.

Tim Shkupi, në këtë emision kritikoi disa hoxhallarë, madje edhe i quajti “kurvana”, pasi që sipas tij, së bashku me atë kur kanë qenë në Kajro, kanë nga mbas femrave.

Ndiqeni minutën e 33:00 të emisionit për ta dëgjuar këtë deklaratë.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë