13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Fjolla Morina e lumtur me të dashurin e ri, thotë se e mban në “ajër”

- Advertisement -

Të rekomanduara

Këngëtarja, Fjolla Morina, ka folur për herë të parë pas ndarjes nga ish bashkëshorti i saj.

Ajo ka konfirmuar se tashmë është në një lidhje dhe i dashuri i ri po e bën shumë të lumtur e duke shtuar se po e mban në “ajër”.

Po, jam në lidhje. Në zemrën time erdhi një mashkull, i cili është burrë, i madh dhe normal respekti dhe të gjitha, por pa qenë mashkull, veç kush të gënjen, kështu që unë kam rënë në të”, tha Fjolla Morina në Prive, teksa shihej shumë e dashuruar.

- Advertisement -

Derisa kujtojmë se javë më parë ajo doli me një video-mesazh në Instagram në një gjendje të rënduar emocionale, duke akuzuar ish-të dashurin e saj dhe disa nga familjarët.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë