22.7 C
Pristina
Wednesday, July 24, 2024

Fero thërret Ezanin në Xhaminë e Gjilanit

- Advertisement -

Fero tashmë i është kushtuar fesë islame dhe është larguar nga muzika.

- Advertisement -

Ish reperi, kur lajmëroi largimin nga muzika, kërkoi nga fansat e tij që mos t’i dëgjojnë më këngët, shkruan lajmi.net.

Fero, tashmë shihet shpesh në xhamitë e Kosovës, e sidomos atë të Gjilanit.

- Advertisement -

Në një video të publikuar nga emisioni “Kojshia Show” të cilët kanë dalur t’i pyesin qytetarët e Gjilanit se çfarë mendojnë për largimin e tij nga muzika, shihet gjithashtu ish reperi, Fero, duke thirrur Ezanin në Xhami.

Ndryshe, Fero ka zbuluar se ai ka ndërruar emrin dhe tashmë ai quhet Khattab.

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -