8.1 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Çudit Ridvan Berisha: Albin Kurti do të jetë kryeministër edhe një mandat

- Advertisement -

Gazetari Ridvan Berisha, i njohur për afërsinë e tij me PDK’në ka çuditur me statusin e fundit. Sipas tij, kryeministri Kurti do të jetë në këtë pozitë edhe një mandat.

- Advertisement -

Postimi i plotë:

Kryeministri Albin Kurti, tek raportet me Serbinë, po e bënë veprimin e duhur, njëjtë siç u sollën kryeministrat para tij.

- Advertisement -

Kritika është mëse e bazuar, kur kritikohet Kurti i opozitës!

Meqenëse jam sulmuar sistematikisht nga Kurti i opozitës dhe Kurti s’i kryeministër, natyrisht nga shpura e tii dhe me udhëzime të tij, më duhet të parashikojë se z. KURTI, që po këndon si bilbil para miqëve (bën mirë për këtë), do të jetë kryeministër shteti së paku edhe një mandat.

Alternativa anti Kurti në leximin tim, është në mjegull!

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -