13.6 C
Pristina
E premte, 9 Qershor, 2023

Blero jep dekIaratën “B0MBË” për Afronën, ka një fjaIë edhe për Teutën

- Advertisement -

Të rekomanduara

Këngëtari Blero ka thyer heshtjen lidhur me ndarjen e bujshme me Afronën.

Blero ka treguar se ndarja nuk ka qenë aq e thjesht siç është thënë.

“Lidhjen e kam ndje si një lloj aktrimi gjithmonë ka qenë në fokus parja.

- Advertisement -

Gjithçka ka qenë e bukur sa ka pasur kur i kam kufizi shpenzimet jam parë si i keq.

Nuk është se nuk jam intelegjent për t’i parë këto gjëra por kam hesht për me e pa deri kur po shkon.

Pasi e kemi hap biznesin ajo është zhdukur, tash do eci me hapa ligjor.

Kam qenë i mirë asnjëherë dorështrëngues por edhe pse e kam mbyllë njërin sy s’do të thotë se nuk e kam parë”, ka thënë Blero në Prive, përcjell Insajderi.

- Advertisement -

Tutje, Blero ka thënë se ndarja e parë me Teuta Krasniqin ka qenë me mirëkuptim.

“Ndarja e parë ka qenë me një nivel të lartë edukativ dhe me mirëkuptim por çdo njeri nuk e ka këtë vlerë”.

Aktualisht ai po e shijon një lidhje të re për të cilën thotë se po e përjeton një ndjenjë që nuk e kishte njohur më herët.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Kosova, “viktimë” e Perëndimit për ta shkëputur Serbinë nga Rusia e Kina

Hezitimi i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimit Evropian për ta goditur Serbinë pas tensioneve të fundit në...

Më shumë