6 C
Pristina
Wednesday, March 29, 2023

Zana Avdiu e kritikon ashpër Vedat Bajramin: Komandant i “humoristëve” të dështuar

- Advertisement -

Rekomandime

Zana Avdiu, analist dhe aktiviste feministe, ka shkruar një status, në të cilin ka kritikuar ashpër Vedat Bajramin, humorist, në lidhje me qëndrimet e tij seksiste karshi Juliana Nurës, bashkëbanores së tij në Big Brother VIP Kosova.

- Advertisement -

Zonja Avdiu ka reaguar pas cilësimit nga Bajrami të Nurës si “komandante e Dubait”. Analistja e ka quajtur Bajramin si “komandant i “humoristëve” të dështuar”.

Në postimin e saj, zonja Avdiu ka shkruar se kurrë nuk ka pasur humor të mirëfilltë.

“Komandant i “humoristeve” te deshtuar, ky Vedati. Kurre nuk ka pas humor te mirefillte, por u kane nje nxites dhe bullizues.” – shkroi zonja Avdiu.

- Advertisement -

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit