8.1 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Xhuli i ndërron çarçafët pas ardhjes së Atdheut – a do të flenë bashkë sonte? (VIDEO)

- Advertisement -

Ish banorët e Big Brother VIP Kosova, Edoni dhe Atdheu janë rikthyer në shtëpinë e “Vëllait të Madh” gjatë ditës së sotme, derisa ardhja e tyre, i lumturoi pafund banorët.

- Advertisement -

E pas rikthimit të Atdheut, Xhuli është parë të kujdeset për shtratin që ata dikur e ndanin bashkë, teksa ia ka ndërruar çarçafët.

Kjo na vuri në dyshim, nëse Xhuli dhe Atdheu do të flenë sonte bashkë? Kjo mbetet të kuptohet, kur dyshja të jenë gati për të fjetur!

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -