16.1 C
Pristina
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Xhuli gatuan iftar për shtëpinë e të moshuarve

- Advertisement -

Të rekomanduara

Modelja Juliana Nura po vazhdon të marrë vëmendje me postime në rrjetet sociale.

Një ‘lum’ fansash iu shtuan pas pjesëmarrjes në “BBV Kosova” duke u cilësuar si femër e fortë dhe e pamposhtur.

Sot, me anë të një imazhi bëri të ditur që ka përgatitur iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë.

- Advertisement -

Në foto shihet duke gatuar pite për të cilat u komentua jashtëzakonisht në shtëpinë e famshme.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Shqetësuese shmangia nga përpjekjet për stabilitet

Gjenerali amerikan Daniel Hokanson, Shef i Byrosë së Gardës kombëtare dhe anëtar i Shefave të Shtabit të përbashkët...

Më shumë