11.9 C
Pristina
Sunday, February 25, 2024

Vedati thotë se “Ferizaj është ekonomia e dytë më e madhe pas Prishtinës” (VIDEO)

- Advertisement -

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Vedati në një bisedë që kishte me Mbresën, Brunon dhe Gresën, ka folur rreth ekonomisë së qytetit të Ferizajt.

- Advertisement -

Kësisoj, aktori ka thënë se kur në pyetje vihet ekonomia, Ferizaj është qyteti i parë që pozicionohet në listë pas kryeqytetit të Kosovës, Prishtinës.

“Ferizaj është ekonomia e dytë pas Prishtinës. Vetëm babë e nënë s’mund t’i gjesh aty, nuk ka prodhim ose send që nuk e ka”, ka thënë ai pos tjerash.

- Advertisement -

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -