12.7 C
Pristina
Tuesday, March 21, 2023

Tregoni dikush Andit dhe Gresës se ka kamera, çifti “kapen” në akt intim

- Advertisement -

Të rekomanduara

Çifti i “Big Brother VIP Kosova”, po e shijojnë vazhdimisht lidhjen e tyre.

Edhe pse me zënka të shumta dhe me akuza për njëri-tjetrin, mbrëmë janë parë tejet të afërt së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Derisa po laheshin në pishinë, çifti janë parë në momente intime me njëri-tjetrin.

- Advertisement -

Pamje të tyre janë publikuar në platformën “Tik Tok”, video të cilën mund ta shihni më poshtë.

VIDEO KËTU

- Advertisement -

Të fundit

Njohja e Kosovës nga Serbia, Eurodeputetja Moretti: Vuçiq nuk ka asnjë rrugë tjetër

Eurodeputetja Aleksandra Moretti ka komentuar takimin e së shtunës Kurti-Vuçiç. Në emisionin “Zona Zero”, ajo tha se ishte ditë historike...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -