22.7 C
Pristina
Wednesday, July 24, 2024

Tregoni dikush Andit dhe Gresës se ka kamera, çifti “kapen” në akt intim

- Advertisement -

Çifti i “Big Brother VIP Kosova”, po e shijojnë vazhdimisht lidhjen e tyre.

Edhe pse me zënka të shumta dhe me akuza për njëri-tjetrin, mbrëmë janë parë tejet të afërt së bashku, shkruan “Kosovarja”.

- Advertisement -

Derisa po laheshin në pishinë, çifti janë parë në momente intime me njëri-tjetrin.

Pamje të tyre janë publikuar në platformën “Tik Tok”, video të cilën mund ta shihni më poshtë.

- Advertisement -

VIDEO KËTU

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -