-4.2 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 12:38

Vladimir Putin

- Advertisement -

Bekë Berisha: Vladimir Putin-it ia lë veshët në dorë sa i përket sporteve ekstreme

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha është një nga njerëzit më aktiv sa i përket sporteve në vend. Së fundi Berisha u tregua mjaftë aktiv madje...

Zbulohet gënjeshtra e Putinit: Videoja e vajzës së tij duke marrë vaksinën anti-Covid, është realizuar para disa muajsh

Qendra Kombëtare e Kërkimit Gamaleya e Rusisë në partneritet me Ministrinë e Mbrojtjes Ruse ka regjistruar váksinën e parë COVID në botë. Ndërsa bëri njoftimin...

Ftesa e Grenell për dialogun, Putin: Asnjë vendim mbi Kosovën s’mund të merret pa Këshillin e Sigurimit

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka deklaruar sot se vendi i tij do të mbështesë Serbinë kur bëhet fjalë për Kosovën. Sipas tij asnjë vendim...

Pas 21 vjetësh, Putin tregon pse rusët pushtuan aeroportin e Prishtinës dhe çfarë roli kishte personalisht

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka thënë se ka qenë pjesë e vendimmarrjes kur forcat ruse kishin pushtuar Aeroportin e Prishtinës pas hyrjes së...

Vuçiq për Putinin: Por të ishte në vitin 1999, ne nuk do të bombardoheshim

Presidenti serb Aleksandër Vuçiç, tha të martën në Sochi të Rusisë se po të ishte në vitin 1999 në krye të federatës ruse Vladimir...

Vuçiq: Moska i ka fajet për spiunazh, kam prova në lidhje me spiunë të tjerë rusë

Agjencitë e inteligjencës serbe kanë zbuluar një operacion të gjerë që përfshin spiunë rusë dhe pjesëtarë të ushtrisë serbe. Kështu, siç shkruan Reuters, ka thënë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -