-2.8 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 16:59

Veton Surroi

- Advertisement -

Këshilli Bashkiak i Kukësit i heq titullin “Qytetar Nderi” Veton Surroit

Publicistit dhe politkanit kosovar Veton Surroi i është hequr titulli “ Nderi i Qarkut Kukës” i dhënë nga Këshilli i Qarkut Kukës në vitin...

Reagon këshilltari i Presidentit: Surroi nuk ia falë Thaçit ç’kapjen nga Serbia

Pas deklaratave që ka dhënë publicisti Veton Surroi në lidhje me aktakuzat ndaj Hashim Thaçit e Kadri Veselit, ka reaguar këshilltari i presidentit, Ismail...

Surroi për aktakuzën e Speciales ndaj Thaçit: Fillim dramatik i çkapjes së shtetit

Aktakuzën e Prokurorisë Speciale kundër presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe kreut të PDK’së, Kadri Veselit, publicist Veton Surroi po e sheh si një...

Veton Surroi mbetet pa tekst, ky është reagimi i tij për aktgjykimin

Publicisti dhe shkrimtari, Veton Surroi, nuk ka pasur ndonjë koment apo analizë për atë se çfarë ka konstatuar Gjykata Kushtetuese në aktgjykimin e djeshëm...

Jo, Albin Kurti

Në atë dakik që e bën ministër (këshilltar apo çkado qoftë), Veton Surroin, dije mirë që e humb simpatinë, e ulë veten, dëshmon se...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -