3.1 C
Pristina
24 Janar, 2021 - 06:10

Veri

- Advertisement -

VIDEO – Patrullimi i KFOR-it në veri të Kosovës

Misioni paqeruajtës i KFOR-it në Kosovë, po vazhdon patrullimin dhe monitorimin e rregullt në veri të Kosovës. KFOR përmes një publikimi në Twitter, ka treguar...

Rritja e numrit të të infektuarve në Veri: Komandanti i KFOR-it ka një apel për Bahtirin e Rakicin

Deri më tani janë konfirmuar 17 persona me koronavirus në Mitrovicën e Veriut. Kështu është bërë e ditur nga Agim Bahtiri dhe Goran Rakic,...

Serbët në veri sulmojnë gazetarët e Gazetës Blic

Para pak minutash është sulmuar ekipi e Gazeta Blic në veri të Mitrovicës, teksa po e realizonin një storie për situatën e furnizimit të...

Kurti pyetet a do të shkojë në veri, kjo është përgjigja e tij

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot në konferencë për media ka thënë se do të vizitojë veriun e vendit, por nuk ka dhënë një...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -