0.3 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 20:49

UEFA

- Advertisement -

Zyrtare: UEFA vendos për Europianin

UEFA ka marrë vendim për të shtyrë Kampionatin Europian për një vit, pra do të luhet në vitin 2021. Pas situatës së krijuar nga COVID-19,...

UEFA konfirmon diçka interesante për Kosovën

Të martën, shtëpia e futbollit evropian i konfirmoi katër ligat e Ligës së Kombeve 2020/21 si dhe i ka lajmëruar disa ndryshime të fundit...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -