-1C
Pristina
28 Janar, 2021 - 12:39

Spartak Ngjela

- Advertisement -

Ngjela flet me emra dhe paralajmëron zhvillime të bujshme: Këta tre politikanë nuk e mundin dot politikën amerikane dhe gjermane

Avokati i njohur Spartak Ngjela paralajmëron zhvillime të reja në Ballkanin Perëndimor. Sipas tij asgjë nuk i bëjnë dot çështjes shqiptare në zhvillimin e saj...

Edhe hoxhallarët që flasin kundër Skënderbeut tonë, nga serbët paguhen, edhe këtu, edhe në Kosovë

Nga Spartak Ngjela Politika amerikane tani duhet t'i mbrojë hapur reformat demokratike në Shqipëri, sepse korrupsioni po punon kundër. Duhet mbrojtur hapur, edhe SPAK-u, edhe listat...

E shihni gjendjen në Veri të Kosovës?

NGA: SPARTAK NGJELA Serbet atje janë hedhur hapur në sulm antishqiptar, sepse pa ata bie qeveria Hoti. As nëpër kolonitë e Shekullit të Nëntëmbëdhjetë nuk...

Spartak Ngjela: Gjykata Kushtetuese bëri gabim histori, nga vendimi i saj përfiton Moska dhe Beogradi

Avokati shqiptar, Spartak Ngjela thotë se Gjykata Kushtetuese e Kosovës bëri gabim historik dhe goditi stabilitetin e shtetit të Kosovës, për të ndihmuar korrupsionin...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -