3.3 C
Pristina
25 Janar, 2021 - 11:41

Rita Ora

- Advertisement -

Rita Ora uron vëllain për ditëlindje, me një foto me veshje kombëtare shqiptare

Rita Ora me krenari tregon që është nga Kosova, madje në secilin rast që i vije mundësia. E këtë e ka treguar me mburrje edhe...

Ava Max: Krenare me prejardhjen time dhe të gjitha femrat shqiptare që po na përfaqësojnë

Një peticion që kërkon nga kompania “Apple” që të vendos Kosovën në hartë ka bërë bashkë shqiptarët kudo në botë, duke nisur nga emrat...

Rita Ora kërkon nga “Apple”: Vendoseni Kosovën në hartë

Këngëtarja nga Kosova, Rita Ora, i është bashkuar peticionit të kosovarëve ndaj kompanisë së njohur “Apple”. Iniciativa e krijuar në rrjetin social Instagram me emrin:...

Vdes gjyshja e këngëtares Rita Ora

Ka vdekur gjyshja e këngëtares Rita Ora. Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, është zgjuar sot (e enjte) me një lajm të kobshëm, kjo...

Rita Ora sërish foto me “pullë të kuqe”, “tërbon” rrjetin me pozat provokuese

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka lënë pa fjalë fansat e saj të shumtë teksa është shfaqur “topless” gjatë xhirimeve për revistën e...

Nëna e Rita Orës çmend ndjekësit, pozon me bikine

Vera Ora ka publikuar fotografi të reja nga pushimet. Vera Ora ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, të realizuara gjatë pushimeve. Ajo në...

Rita Ora ka sot ditëlindjen, ja sa vjet i ka bërë

Sot është dita e saj. Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, feton sot ditëlindjen. Por, a e dini sa vjet mbush Rita sot? Nëse nuk...

E madhja Rita Ora: E çon në qiell Kosovën në mes të Kroacisë

Rita Ora, e njohur si një nga dhjetë këngëtaret më të njohura në botë, erdh plot energji para publikut, që numëronte më shumë se...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -
error: Përmbajtja mbrohet !!