-6.5 C
Pristina
20 Janar, 2021 - 01:57

Ramiz Lladrovci

- Advertisement -

Edhe Shpend Ahmeti ironizon me taksën, kërkon hapjen e konsullatës së Prishtinës në Drenas

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, gjatë ditës së djeshme u takua me kreun e Drenasit, Ramiz Lladrovci. Ky i fundit publikoi një fotografi me Ahmetin,...

Ramiz Lladrovci shtrihet në spital, kjo është gjendja e tij

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci është shtrirë në spital pas infektimit me COVID-19, raporton Express. Se Lladroci po trajtohet në spital e ka...

Vetizolohet Lladrovci, pret rezultatin e testit për COVID-19

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladorvci ka njoftuar se ka pasur shqetësime shëndetësore gjatë mbrëmjes së kaluar dhe kësisoj është testuar për virusin...

Ramiz Lladrovci: 5 pjesëtarët e FSK-së u infektuan me coronavirus nga kolegu i tyre që mori pjesë në protestën e VV-së

Gjatë ditës së djeshme me Covid-19 janë konfirmuar edhe 77 raste të reja, mes tyre pesë në Drenasi. Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka njoftuar...

Ramiz Lladrovci Shpreh falënderim në emrin tim dhe tërë familjes Lladrovci

Në këtë ditë plotë dhimbje, me zemër të thyer, e varrosëm Nanën Ki, engjëllin e familjes tonë, në prani të familjarëve, bashkëveprimtarëve, bashkëluftëtarëve e...

Lladrovci: Vetëvendosjes dhe Vjosës, vonë u doli gjumi

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, propozimin për emërimin e Murat Jasharit për kryeministër konsensual e vlerëson si të vonshëm. Lladrovci ka cekur se...

Lladrovci me humor: Qytetarët mblidhen në Rahovec e në Malishevë, se në Drenicë nuk ka më oda

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka bërë të ditur se nga 137 mërgimtarë që kanë qenë në izolim në këtë komunë, tashmë...

Dridhjet e fundit të Speciales

Kryeministri në largim Ramush Haradinaj e këtë javë edhe kreu i PDK-së Kadri Veseli janë emrat e fundit të liderëve shtetërorë që iu bashkuan...

Ramiz Lladrovci, i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, është i ftuari i radhës nga Gjykata Speciale. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai përmes një...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -