-6.8 C
Pristina
19 Janar, 2021 - 22:16

Prokuroria

- Advertisement -

​Pas deklaratave të Kurtit, Prokuroria nis hetimet në KRU “Prishtina”

Prokuroria Themelore në Prishtinë, ka nisur hetimet në Kompaninë Rajonale të Ujësjellësit “Prishtina”. Kjo pas konferencës së kryeministrit në detyrë Albin Kurti, i cili...

Prokuroria hedh poshtë një version të ri që po qarkullon rreth vrasjeve të sotme në Gjilan

Pasditen e sotëm ka ndodhur një vrasje e katërfishtë dhe një vetëvrasje në Gjilan. Prokuroria ka deklaruar se zyrtarja policore Valdete Bllaca ka vrarë...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -