-3 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 13:38

Gani Geci

- Advertisement -

LDK gjen shpëtimin për këto zgjedhje, iu bashkohet Fero

Gani Geci ka bërë një postim në rrjetin e tij social Facebook ku është parë së bashku me reperin e njohur kosovar, Feron Fero si...

Largohet nga PDK-ja, Gani Geci prezanton aderimin më të ri në LDK

Ish-deputeti i LDK-së dhe pjesëtari i UÇK-së, Gani Geci, ka bërë të ditur se një anëtar i PDK-së ka vendosur të largohet nga kjo...

Sqarohet Gani Geci, tregon pse nuk iu bind policisë për t’u larguar nga kafeneja

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Gaci, përmes një shkrimi ka sqaruar se pse fillimisht nuk iu është bindur urdhërave të Policisë së Kosovës,...

Gani Geci ka marrë ftesë që të shkojë në Hagë, tregon detajet

Gani Geci është ftuar nga Gjykata Speciale. Ai këtë njoftim e dha përmes një postimi në facebook. Postimi i tij pa ndërhyrje: Te dashur miq Pas marrjes...

Gani Geci, përmes një videoje tregon se jeta e tij është në rrezik!

Ish-deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Gani Geci, përmes një postimi të bërë në rrjetin social Facebook thotë se jeta e tij mund...

Tregon Barani: Ja kush e kreu atentatin ndaj Gani Gecit

Kryetari i Këshillit rajonal për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut në Komunën e Mitrovicës, Halit Barani, ka folur për atentatin ndaj...

Vjen reagimi i Gani Gecit pasi që Rexhep Selimi tha se Hashim Thaçi e ka shkrujtur Komunikatën 59

Ish-komandati UÇK-së njeherësh, ish-ministër i Punëve të Brendshme në qeverinë në ekzil të udhëhequr nga Bujar Bukoshi ka folur mbi luftën e UÇK-së dhe...

Geci ‘godet’ Thaçin për Gjykatën Speciale: Gjarpri i Brojës për shokët e tij

Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Halil Geci përmes një shkrimi të gjatë ka folu për Gjykatën Speciale, për pritjen e arrestimeve nga kjo...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -