-5.5 C
Pristina
17 Janar, 2021 - 23:27

Donika Gërvalla

- Advertisement -

Pas aktakuzave të Speciales, Donika Gërvalla publikon foto të aktivistëve të LDK-së

Donika Gërvalla, e bija e heroit të kombit, Jusuf Gërvalla, ka reaguar pas ngritjes së aktakuzave ndaj Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit. Gërvalla ka postuar...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -