-3.4 C
Pristina
16 Janar, 2021 - 04:35

Daut Haradinaj

- Advertisement -

Zëvendëskryeministri e përshëndet votimin e buxhetit, ka disa fjalë për Vetëvendosjen

Zëvendëskryeministri i legjislaturës së shtatë të Kuvendit të Kosovës, Besnik Tahiri, ka përshëndetur votimin e Projektbuxhetit në lexim të dytë, teksa ka rezervuar edhe...

Daut Haradinaj “Godet Milaim Zekën” ”informacionet je ka i merr në Beograd”

Në debatin e sontëm në ”Prime Time” me Xhemajl Rexhën, ishte deputeti i AAK-së Daut Haradinaj dhe flitej për temën e Gjakatës Speciale, kur...

Klinaku: Po flitet se ka bastisje edhe te shtëpia e Rexhep Selimit e Daut Haradinajt

Sekretari i Organizatës së veteranëve, Faton Klinaku ka thënë se ka informacione se janë duke bërë bastisje edhe në shtëpinë e deputetit të LVV-së,...

Daut Haradinaj në ditën e votimit të Gjykatës Speciale: Po ju kqyri në sy dhe po ju lus që mos ta votoni

Tashmë kanë filluar arrestimet e para nga Gjykata Speciale, por ditën kur u votua në Kuvendin e Kosovës, deputeti Daut Haradinaj e kishte kundërshtuar...

Ish-punëtori i denoncon për rrahje Ramush e Daut Haradinajn, por më pas tërhiqet – rasti ende nën hetime

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, dhe vëllai i tij, deputeti Daut Haradinaj, para rreth tre muajve janë denoncuar në polici për “rrahjen e një...

Daut Haradinaj Hotit: Trajtoje seriozisht partnerin e koalicionit

Deputeti i AAK’së, Daut Haradinaj, ka thënë se nuk ka asnjë telashe në mes të partnerëve të koalicionit sa i përket bashkëqeverisjes, por vetëm...

Diplomon Luani, biri i Shkëlzen Haradinajt

Sot është mbajtur ceremonia e diplomimit të 15 kadetëve të FSK-së, gjenerata 2020. Një nga 15 kadetët e diplomuar është edhe Luan Haradinaj, biri i...

Flamuri i UÇK-së dhe ai kombëtar futen në zyrat e Qeverisë

Zëvëndëskryeministri i parë i Qeverisë së Kosovës, Besnik Tahiri, është parë në shoqërimin e dy deputetëve të partisë së tij, Daut Haradinaj e Pal...

Kështu duket Daut Haradinaj tani që ka mbjellë flokët

Daut Haradinaj i mbjellë flokët. Mbjellja e flokëve është bërë një trend në jetën publike të Kosovës. Nga këngëtarë e moderatorë, ky trend ka arritur edhe...

Haradinaj i përgjigjet Ramës: Ende nuk e dëgjova duke thënë se është kundër ndryshimit të kufijve

AAK i është përgjigjur kritikave më të reja të kryeministrit shqiptar, Edi Rama, ndaj ish-kryeministrit Haradinaj. Mbrëmë, në një emision Rama tha se është...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -