2.9 C
Pristina
22 Janar, 2021 - 00:07

Bekë Berisha

- Advertisement -

Bekë Berisha: Vladimir Putin-it ia lë veshët në dorë sa i përket sporteve ekstreme

Deputeti i AAK-së, Bekë Berisha është një nga njerëzit më aktiv sa i përket sporteve në vend. Së fundi Berisha u tregua mjaftë aktiv madje...

Bekë Berisha tregon se si lahej në deri në temperatura minus, kjo është arsyeja

Deputeti i AAK-së Bekë Berisha, ka rrëfyer pjesë nga fëmijëria e tij, gjatë kohës kur ka jetuar në fshatin e lindjes, Saradran të Komunës...

Ky është Bekë Berisha që brenda koalicionit i “sosi” me vota edhe doktorët e shkencave!

Bekë Berisha, ish deputeti dhe deputeti i legjislaturës së ardhshme nga AAK-ja, ka fituar brenda koalicionit të tij rreth 13 mijë vota. Koalicioni AAK-PSD, ishte...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -