3.8C
Pristina
1 Mars, 2021 - 23:14

AKI

- Advertisement -

​VV kërkon nga kreu i AKI-së të përgjigjet rreth deklarimeve të Thaçit për dhomën e përgjimeve

Drejtori i Agjencisë Kosovare për Inteligjencë, Kreshnik Gashi ka raportuar sot para komisionit parlamentar që mbikëqyr këtë institucion. Deklarimet e presidentit Hashim Thaçi se Albin...

Albin Kurti i çon porosi Shefit dhe Inspektorit të AKI’së

Kryeministri Albin Kurti i ka përcjellë një porosi shefit të AKI-së Kreshnik Gashit dhe Burimit Ramadanit, inspektorit të AKI-së që u emëruan pas dorëheqjes...
- Advertisement -

Te tjera

- Advertisement -