10 C
Pristina
Wednesday, February 21, 2024

SuImuesit e Valon Sylës dënohen me nga 2 vjet burg

- Advertisement -

Tre sulmuesit e Valon Sylës janë dënuar me nga 2 vjet burg nga Gjykata Themelore në Prishtinë.

Vendimi është shpallur në seancën e sotme.

- Advertisement -

Për sulmin ndaj Sylës janë dënuar Kenan Hasani, Okan Hasani dhe Lum Dervishi.

Ata e kishin sulmuar brutalisht Sylën pas disa video-ironive të tij për dhuratën Mercedës për hoxhën nga Prizreni./Nacionale

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -