29.2 C
Pristina
Thursday, July 18, 2024

Stresi: Gruaja e huaj nuk përmendet, Vedati bëri një gjest të pahijshëm

- Advertisement -

Stresit duket se i kanë penguar komentet e Vedatit për ish-gruan e tij.

- Advertisement -

Ai është shprehur se një gjë e tillë nga ana e Vedatit nuk ishte e hijshme.

“Unë nuk muj me mendu për gruan e askujt këtu dhe nuk më zë goja ta flas”, u shpreh ndër të tjera Stresi.

- Advertisement -

- Advertisement -
- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -