9.8 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Rindez debatin me Vedatin në BBVK, Xhuli: “Komandante e Dubait” i bie si të më thuash “komandante eskorta”

- Advertisement -

Banorët Xhuli Nura dhe Vedat Bajrami e kanë nisur mbrëmjen e së hënës në spektaklin e Big Brother VIP Kosova, duke diskutuar për debatin e famshëm të Dubait.

- Advertisement -

Bëhet fjalë për epitetin që Vedati ia ka dhënë Xhulit, duke i thënë “komandante e Dubait”, dhe ende nuk ka pranuar të kërkojë falje për këtë, përkundër kërkesës së Xhulit.

Në spektakël, Vedati insistoi duke thënë se nuk ka ofenduar, gjersa bukuroshja drenicase i ka thënë se e ka fyer me atë epitet, duke u barazuar me femrat që shesin trupin e tyre në Dubai.

- Advertisement -

“Komandante Dubai e dimë që i bie komandante eskorti, domethënë para që fitohen me prostitucion”, tha Xhuli.

- Advertisement -
Lajmet e fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -